Реальні фотографії пацієнтів до та після лікування, а також корисні статті
Як працює брекет-система?
" як працюють брекети?"-це одне з найбільш популярних запитань яке цікавить пацієнтів, поряд з такими як: «скільки коштують брекети», «боляче ставити брекети».
Не всі можуть повірити, що таким маленьким пристосуванням під силу переміщати зуби на значні відстані
Отже, що ж таке брекети? Якщо коротко, то брекети являють собою мініатюрні замочки, які за допомогою особливого клею кріпляться на поверхні зубів. Потім в пази брекетів поміщається спеціальна металева дуга, яка фіксується в них за допомогою кольорових гумок (лігатур), зачіпається за крила брекета.
Але сам брекет не виправляє положення зуба. Вся робота по корекції прикусу виконується дугою, яка пов'язує зуби за допомогою брекетів і переміщує їх в потрібне положення.
Для успішного виконання брекет-системою своєї роботи необхідно з певною періодичністю міняти дугу на більш пружну. Ось чому необхідні візити до ортодонта.
Кріплення дуги до брекетів
Якщо це звичайні металеві брекети, дуга «прив'язується» резинкою, яка може бути будь-якого кольору. Пацієнт в залежності від свого настрою може попросити доктора використовувати резиночки того кольору, який більше подобається пацієнту. Особливо популярні кольорові брекети серед дітей та підлітків. Вони дозволяють юним пацієнтам не соромитися того, що їм доводиться носити брекети.
Ті брекети, де резиночки не застосовуються, називаються безлігатурні. Дуга встановлюється в паз брекета і закривається спеціальною кришкою, передбаченою в його конструкції.
Що стосується дуги. Лікування завжди починається з використання найтоншої еластичною дуги, яка не може розвинути великої сили при роботі брекет-системи. Адже якщо прикласти до зуба відразу велику силу, можна його пошкодити, та й біль,що заподіється брекетами буде нестерпним. Дуга має певну форму (таку, по якій вишикуються в зубний ряд зуби в кінці лікування). Після того як лікар закріпить дугу брекети починають працювати.
Отож,принцип роботи системи полягає в тому, що дуга, намагаючись повернутися до тієї самої формі, яка в ній закладена, дуже повільно тягне зуби за допомогою приклеєних до їх поверхні брекетів в «правильне» місце, назустріч красивій посмішці (с)
This site was created with the Nicepage